Temizlik

mb.png

 

 

 

 

Muba Temizlik Şirketi olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü temizlik hizmeti ile ilgili firmamıza başvurabilirsiniz, üstün ekip ve ekipman ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için varız.  

Deneyimli, eğitimli, disiplinli, güler yüzlü ve güvenilir kadromuz vasıtasıyla temiz ve saygın mekanlar için, hizmet anlayışımızı teknoloji ve güvenlik bilinci ile birleştirerek çalışmaktayız.
Tek hedefimiz sizin dünyanızı yaşanır, sağlıklı ve güvenilir kılmaktır.
 
Değişen ekonomik şartlar kuruluşları,gittikçe temizlik ihtiyaçlarını daha düşük maliyetle daha yüksek verim sunabilen firmalar aracılığıyla çözümlemeye yöneltmiştir.Bu amaca hitaben görev yapan şirketimiz,tüm müşterilerine az maliyet geniş bir temizlik hizmet grubu sunmaktadır.
 
Muba  Temizlik olarak inşaat temizliği,ev temizliği,gündelikçi bayan temini,genel temizlik,villa temizliği v.s. gibi işlerinizde her zaman yanınızdayız. Biz işimizi seviyoruz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ankara’nın Tüm İlçelerine ücretiz servis ve ekspertiz hizmeti verilir.

  • FİZİBİLİTE VE MAALİYET ÇALIŞMALARI
  • İŞ PROGRAMLARI VE İŞ PLANLAMASI YAPILMASI
  • PİYASA ARAŞTIRMASI
  • DÖKÜMAN KONTROL
  • KAYNAK PLANLAMASI
  • STRATEJİK PLANLAMA   DANIŞMANLIĞI
  • RİSK YÖNETİMİMuba Temizlik Olarak Daima Yanınızdayız.   0312 436 01 35

 

 

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği alanında da hizmet veren MUBA TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketi ofisinizde size  rahat ve temiz çalışma ortamları hazırlamaktadır. Ofislerde bilgisayarların temizliği, wc, mutfak ve ıslak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına uyulması bakteri yuvalarının yok edilmesi dikkat isteyen konulardır bu konularda MUBA TEMİZLİK şirketi olarak size yardımcı olmaya hazırız.

HALI  TEMİZLİĞİ

Halı temizliği alanında MUBA TEZİZLİK ŞİRKETİ ekip ve ekipmanları tarafından en ince ayrıntıya dikkat eden bir kuruluş olma özelliğini taşır. Temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmişi bir şekilde teslim ediyoruz…

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

İnşaat ve tadilat bitiminden sonra temizlik ve dezenfeksiyon önem arz eden bir konu olup, sağlıklı bir yaşam için dikkat edilmesi gereken konulardır. Mutfak Banyo cam çerçeve temizlikleri ve evinizin hijyen ortamının sağlanması vb. konularda sizin için zor gibi gözüken işler MUBA TEMİZLİK ekip ve ekipmanları tarafından en ince ayrıntıları gözlemlenerek özenle temizleyip ayrıntıları gözlemlenerek özenle temizleyip dezenfekte ettikten sonra hizmetinize sunuyoruz.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK
MUBA TEMİZLİK şirketi olarak fabrika imalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakım ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.